Luxury Medical Care

ul. Słomińskiego 17/47, 00-195 Warszawa (siedziba główna)

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną jednostką świadczącą usługi  z zakresu transportu medycznego oraz sanitarnego. Obsługujemy również stacje dializ, przewożąc Pacjentów siedzących, leżących jak  i  osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich.

We współpracy z firmami ubezpieczeniowymi organizujemy repatriacje osób poszkodowanych za granicą oraz w stanach nagłych zachorowań, których powrót do kraju jest możliwy wyłącznie wraz  z asystą medyczną. Organizujemy również kompleksowo repatriacje dla Pacjentów prywatnych nie posiadających wykupionej polisy ubezpieczeniowej.

Nasza flota

Firma działa w oparciu o nowoczesny system zarządzania flotą w skład której wchodzi 120 nowoczesnych ambulansów różnych typów; w tym karetki podstawowe, transportowe i specjalistyczne.

Posiadamy również auta specjalnie przystosowane do przewozu osób dializowanych w tym również osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Wszystkie nasze ambulanse zbudowane są zgodnie z normą PN-EN 1789. Wyposażone są w certyfikowane nosze spełniające normy PN-EN 1865. Większość używanych przez nas noszy to Stryker M1 od lat uznawane za jedne z najlepszych na rynku. W naszych ambulansach używamy lawet pneumatycznych lub hydraulicznych, które zapewniają dodatkową redukcję wstrząsów, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo i komfort przewożonych Pacjentów.

Gdzie jesteśmy?

Nasza kadra

to w pełni profesjonalny i znakomicie przeszkolony zespół lekarzy oraz dyplomowanych ratowników medycznych, którzy dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Wszyscy nasi kierowcy ukończyli kursy pierwszej pomocy przedmedycznej, posiadają zezwolenia na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych, a ich kwalifikacje są często weryfikowane i podnoszone na bieżąco.

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Jeśli posiadasz tytuł Ratownika Medycznego lub jesteś studentem ratownictwa to czekaliśmy właśnie na Ciebie!

Dział rekrutacji:

Edyta Rokita, tel. 605 362 222, e-mail: edyta.rokita@lmc.com.pl