Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

ul. Warszawska 2, 52-114 Wrocław

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu jest podmiotem leczniczym świadczącym kompleksowy zakres usług w zakresie lecznictwa szpitalnego, specjalistycznej opieki medycznej oraz diagnostyki medycznej. Nadrzędnym celem Szpitala jest konsekwentne dążenie do takiej organizacji udzielania świadczeń medycznych,  gdzie największą wartością jest jakość świadczonych usług, zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta.

Powyższy cel realizujemy poprzez:

• orientację na Pacjenta i dążenie do jak najpełniejszego zaspokojenia jego potrzeb i  oczekiwań,
  • ciągłą ocenę i podnoszenie jakości świadczonych usług,
  • doskonalenie komunikacji wewnętrznej i organizacji pracy,
  • racjonalną i efektywną gospodarkę zasobami Szpitala, w szczególności podnoszenia kwalifikacji personelu i unowocześnianie posiadanej bazy sprzętowej i technicznej,
  • uświadamianie i zaangażowanie pracowników do działań na rzecz jakości i  bezpieczeństwa pacjentów i personelu,
  • zapobieganie wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym oraz zdarzeniom potencjalnie wypadkowym,
  • prowadzenie skutecznej kontroli ryzyka zawodowego i dążenie do stałej poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Poszukujemy osób ambitnych, otwartych na pomysły i zmiany, współpracę i rozwój, z silną motywacją do pracy, zorientowanych na odniesienie sukcesu zawodowego. W związku z  naszym zakresem działalności, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

• Lekarza specjalisty w dziedzinach: pediatria, reumatologia dziecięca, neonatologia, położnictwo i ginekologia, choroby wewnętrzne, geriatria lub w trakcie specjalizacji,
  • Pielęgniarki oraz Pielęgniarza,
  • Położnej,
  • Ratownika Medycznego,
  • Opiekuna Medycznego.

Chętnie podejmiemy współpracę z absolwentami uczelni medycznych.

W procesie rekrutacji zwracamy dużą uwagę na podejście kandydatów do powierzonych zadań. Oczekujemy, że będą to osoby samodzielne, radzące sobie w trudnych sytuacjach, odpowiedzialne i  sumienne. Wysoko cenimy umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność, chęć dzielenia się doświadczeniem, zaangażowanie. Przywiązujemy dużą wagę do osobowości kandydatów.

• Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę lub kontrakty medyczne)
  • Współpracę z ambitnym i przyjaznym zespołem
  • Możliwość współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie medycyny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach spersonalizowanych kursów i szkoleń
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Kartę Multisport

Jak do nas dołączyć?

Aktualne ogłoszenia znajdują się na stronie internetowej Szpitala: www.falkiewicza.pl w  zakładce Praca. Zgłoszenia można zawsze przesyłać na adres: kadry@falkiewicza.pl.