Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego

ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego to:

• 18 oddziałów,
  • Ośrodek Żywienia Klinicznego,
  • nowoczesny Dział Diagnostyki Obrazowej,
  • Dział Diagnostyki Laboratoryjnej,
  • Apteka szpitalna wraz z pracownią żywienia klinicznego,
  • Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna.

Celem naszego działania jest realizacja świadczeń zdrowotnych na rzecz pacjentów na najwyższym poziomie, zgodnie z misją Szpitala : „Zdrowie, profesjonalizm, nowoczesność”.

Naszą wartością są ludzie, z którymi tworzymy Szpital i również z myślą o nich podejmujemy działania mające na celu ciągłe doskonalenie.

Szpital zaprasza do współpracy:

• lekarzy, którzy chcą rozpocząć specjalizację z zakresu chorób zakaźnych, chorób wewnętrznych, chirurgii, neurologii, neurologii dziecięcej, pediatrii, neonatologii, rehabilitacji, radiologii, psychiatrii.
  • pielęgniarki  zainteresowane pracą na oddziałach dla dorosłych, jak również na oddziałach dziecięcych i izbach przyjęć oraz w pracowniach.
  • absolwentów kierunków farmacja, analityka medyczna, fizjoterapia.

• Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie na święta
  • Kartę Multisport
  • Fundusz nieoprocentowanych pożyczek
  • Możliwość korzystania z kursów i szkoleń
  • Możliwość udziału w badaniach naukowych i nowoczesnych projektach (np. Lean Management)
  • Na niektórych stanowiskach – umowę B2B

Gwarantujemy pracę w stabilnej jednostce z pełną i nowoczesną infrastrukturą diagnostyczną, możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem znakomitych specjalistów, przyjazną atmosferę.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, posiadamy własne laboratorium o szerokim profilu wykonywanych badań wraz z pracownią genetyczną. Posiadamy nowo wybudowaną aptekę szpitalną wraz z pracownią żywieniową współpracującą z działającym w Szpitalu i jedynym na Dolnym Śląsku Ośrodkiem Żywienia Klinicznego. Badania obrazowe wykonujemy w naszym Szpitalu w zakresie usg i rtg, tomografii komputerowej i rezonansu.

Gdzie jesteśmy?