Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

ul.Borowska 213, 50-556 Wrocław

„Jesteśmy po to, żeby leczyć, kształcić i rozwijać wiedzę medyczną” – misja Uniwersyteckiego Szpital Klinicznego realizowana jest w wielu oddziałach klinicznych, poradniach i innych komórkach organizacyjnych naszego szpitala. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia, ale również dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej i pracę pod okiem doświadczonych specjalistów. Szeroki wachlarz oddziałów klinicznych, w których można podjąć pracę stwarza wiele możliwości realizacji własnych zainteresowań i pasji. Nasza jakość potwierdzona została przez liczne certyfikaty do najważniejszych należą Certyfikat PN:EN ISO 9001:2015 oraz Akredytacja Centrum Monitorowania Jakości.

Zatrudnienie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym znajdą osoby z wykształceniem medycznym – lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, farmaceuci, diagności laboratoryjni, opiekunowie medyczni, personel pomocniczy – salowe, noszowi oraz pracownicy administracji – sekretarki medyczne, pracownicy logistyki, kadr. Zapraszamy do współpracy.

• gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia oraz zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę, umowę cywilno-prawną,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na specjalistycznym sprzęcie wysokiej jakości oraz możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
  • możliwość udziału w programach badawczych oraz uczestnictwo w programach mających wpływ na jakość świadczonych usług,
  • pakiet świadczeń socjalnych takich jak: „wczasy pod gruszą” czy dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • możliwość udziału w programie motywującym rozwój zawodowy,
  • współpracę w miłej atmosferze z doświadczonym zespołem.

Program Motywujący rozwój zawodowy

Konkurs organizowany jest od 13 lat. Jest wyrazem uznania dla osób, które prezentują w pracy wzorowa postawę zawodową oraz są motorem i przykładem dla innych. Najliczniejsze grono laureatów tego konkursu to „mistrz w zawodzie”, od przeszło trzech lat nagradzani i zachęcani do pracy są również pracownicy z krótszym stażem pracy w kategorii „adept w zawodzie” co zachęca niejednokrotnie do podjęcia wyzwania  i wzorowej pracy przez osoby młode. Konkurs ten promuje również samorozwój i docenia osoby, które podejmują trud pracy naukowej, podnoszenia swoich kwalifikacji i wdrażające w nasze struktury innowacyjne pomysły.

Dodatek do wypoczynku wakacyjnego i dodatek jesienno-zimowy

Rokrocznie przyznawane są dodatki do wypoczynku wakacyjnego wynoszącego co najmniej 14 dni kalendarzowych, od tego roku wprowadzony został również dodatek jesienno-zimowy.

Pakiet Sportowy

Zachęcamy naszych pracowników do prowadzenia zdrowego stylu życia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dofinansowujemy również pakiety sportowe w postaci kart Multisport, umożliwiające korzystnie z szeregu placówek sportowych.

Gdzie jesteśmy?

Uniwersytecki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213

Uniwersytecki Szpital Kliniczny ul. Chałubińskiego 66

Uniwersytecki Szpital Kliniczny  lokalizacja Strzelin ul. Wrocławska 46